Výsledky 25. ročníku Turnaje v líném tenisu

Vydání: Číslo 1/2014

V sobotu 28. 12. 2013 se uskutečnil ve studenecké sokolovně již 25. ročník turnaje v líném tenisu. Na dopolední kategorii do 45 let se přihlásilo 11 dvojic, ze kterých vylučovací metodou na dvě porážky zvítězil Martin Nedomlel se svým bratrancem Věrkem Noskem. Tato dvojice jako jediná neprohrála ani jeden zápas. Proti loňskému roku si o jednu příčku polepšili Petr Exner se svým třináctiletým synem Tomášem a skončili na druhém místě. Matěj Kuřík nehrál letos s bratrem Vítkem, ale s šestnáctiletým Martinem, náhodou také Kuříkem. Spolu byli třetí a za nimi se umístili Jakub Tauchman s Tomášem Chrtkem.

Odpoledne se potom systémem každý s každým hrála kategorie nad 45 let. Této kategorie se účastnilo jenom pět dvojic, protože několik hráčů se omluvilo na bolavé klouby. Zdeněk Povr s Václavem Jeníkem celkem jasně zvítězili před dvojicí Martin Lattenberg a Stanislav Horáček. Na třetím místě skončili Josef Horáček s Janem Kuříkem, který byl se svými 73 roky nejstarším účastníkem tohoto ročníku.

Studenečtí příznivci líného i venkovního tenisu přejí našim spoluobčanům klidný rok 2014, především stálé zdraví a spokojenost.

Hák Petr