Pohádkový les

Vydání: Číslo 3/2014

Štěňata zdraví všechny čtenáře!

Začátkem měsíce června úspěšně proběhl 1. ročník Pohádkového lesa ve Studenci. Ve slunečném nedělním odpoledni se sešlo přes 150 dětí s jejich rodiči na hřišti u orlovny. Za tuto hojnou účast jsme velice rádi a děkujeme za ni.

Velký dík patří všem rodičům našich členů a dalším našim příznivcům, kteří pomohli nejen s přípravou, ale hlavně obětavě stáli na stanovištích nebo za stolem s občerstvením.

Děkujeme také sponzorům za jejich dary: Obec Studenec, Zvičinské uzeniny a lahůdky na Špici, Smíšenka Deny, Konzum u Sedláčků a Zelenina na Špici.

Na pohádkové cestě se děti mohly setkat, s krásnou Makovou panenkou a motýlem Emanuelem, s hrozivými loupežníky a ježibabou, se skřítky Křemílkem a Vochomůrkou, vodníkem, veselou včelkou Májou, s Krtečkem a jeho přáteli, s velkým Maxipsem Fíkem a se sličnou Sněhurkou a jejími přátelskými trpaslíky. Na všech stanovištích na děti čekal úkol a za jeho splnění dostaly drobnou odměnu. Vzhledem k neočekávaně velkému zájmu účastníků se na některé děti drobných odměn nedostávalo. Za to se všem velice omlouváme.


Warning: Division by zero in /domains1/studenec_cz/public/www_root/sz/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_singlepic/templates/nextgen_basic_singlepic.php on line 13

V cíli na děti čekala indiánská vesnice provoněná pečenými buřty a spousty další zábavy včetně ukázky velkého indiánského tee-pee. Dokořán jsme otevřeli dveře oddílové klubovny. Zde čekala na děti Liščí nora s překvapením a ochutnávka Herní soboty, na níž si všichni mohli zahrát různé deskové hry. Své stížnosti i pochvaly mohl každý psát na nástěnku nářku. Po celou dobu programu bylo zajištěno občerstvení.

Pokud se někomu ve skautské klubovně líbilo, můžete přijít o prázdninách 19. 7. 2014 na Herní sobotu nebo se může těšit na nábory v září.

Vrcholem našeho skautského roku bude opět tábor. Letos proběhne u Dvora Králové v blízkosti přehrady Les Království v termínu od 26. 7. do 8. 8. 2014 na téma Shrek.

Na další setkání a spolupráci s Vámi se těší

skautský 1. oddíl Štěňat ze Studence,středisko „Jilm“ Jilemnice