Vydání: Číslo 3/2014

Přebor ČOS v přespolním běhu

Jaroměř – 13. 4.

Warning: Division by zero in /domains1/studenec_cz/public/www_root/sz/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_singlepic/templates/nextgen_basic_singlepic.php on line 13

Studenečtí lyžaři v rámci aktivního odpočinku startovali na Jaroměřském krosu. Závod byl Přeborem ČOS, přeborem atletů Královéhradeckého kraje a navíc i veřejným závodem.

Závody se konaly v zajímavém prostředí vojenské pevnosti Josefov, náročná trať byla zpestřena prudkými výběhy na historické hradby, před cílem bylo i několik umělých překážek. Mezi atlety a dalšími sokoly se naše naděje neztratily a získaly poháry v celkové klasifikaci – Markéta Štefanová a Lukáš Trejbal a sokolské diplomy z Přeboru ČOS i Linda Zahradníková.

Svátek jsme slavili na Strážníku

Letošní Běh vítězství má za sebou 33. ročník. Již tolikrát se sešli pořadatelé Sokola Studenec v den státního svátku na Strážníku k pořádání náborového závodu v přespolním běhu. Letošní účast opět překročila stovku – startovalo, doběhlo a drobné ceny získalo 129 závodníků. Cestu ke startu na „náměstí“ našlo čtyřicet studeneckých dětí, ostatní přijeli z okolních lyžařských oddílů – Jilemnice, Lomnice n. P., Benecka, Semil, Žďáru a Josefova Dolu.

Medailová umístění získali tito domácí borci: Barbora Háková, Eliška Jodasová, Marek Šulc, Sebastian Materna, Vojta Trejbal, Matyáš Munzar, Markéta Štefanová, Ondra Berger, Matyáš Militký, Lukáš Trejbal, Renata Trejbalová a Madla Bergerová.

T. J. Sokol Studenec pořádá ve dnech 18. 8. – 20. 8. 2014 pro děti 6–10 let

Sokolský prázdninový tábor

Přihlášky: závazné přihlášky a případné informace poskytne Dana Synková, Studenec 367, tel.: 481 595 252, uzávěrka přihlášek 30. 6. 2014
Cena: 400 Kč zahrnuje stravování, pitný režim, cestovné na výlet
Stravování: pondělí, středa – oběd, svačina, úterý – balíček na výlet
Program: v době od 8.00 do 16.00 – sportovní, výtvarné, turistické aktivity, poznávání přírody; sraz v pondělí v 8.00 h. před sokolovnou
Tábor se bude konat při minimálním počtu 10 přihlášených dětí. Kapacita přihlášených dětí omezena, rozhoduje datum podání závazné přihlášky.